Powiadom znajomego

Dodaj do schowka

Szczegóły

Numer referencyjny DW/722/CMM
Data utworzenia 2024-10-10
Branża Energia odnawialna i środowisko
Stanowisko Contract Management Manager
Województwo pomorskie
Miejsce pracy województwo pomorskie
Ilość wakatów 1
Termin składania 2024-11-29

Opis

Dla międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, poszukujemy do siedziby w województwie pomorskim, osoby na stanowisko:

Contract Management Manager

Zadania:
  • Odpowiedzialność za zarządzanie umowami dla działu łańcucha dostaw
  • Współpraca w budowaniu standardów i szablonów umów
  • Udział w negocjacjach umów, warunków, zmian, roszczeń
  • Zarzadzanie już funkcjonującymi umowami i ich realizacja w porozumieniu z Project Managerami
  • Ocena i rozpoznanie potencjalnych ryzyk związanych z umowami i ich realizacją
  • Ciągłe udoskonalanie procesów w podległym dziale
  • Współpraca  z działami:  prawnym, zakupów, przetargów, sprzedaży, finansów
  • Zapewnieni zgodności umów z zasadami i interesem firmy, praktykami w branży i przepisami formalnymi
  • Koordynacja komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami: klientami, podwykonawcami, dostawcami, działami firmy
  • Zarzadzanie dokumentacją i przygotowywanie raportów dla zarządu
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników
Wymagania:
  • Wyksztalcenie wyższe, chętnie z zakresu prawa lub zarządzania, logistyki
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Doświadczenie i ugruntowana wiedza z zakresu umów, łańcucha dostaw, negocjacji, przetargów, obsługi roszczeń
  • Doświadczenie w motywowaniu i rozwoju zespołu, umiejętności przywódcze
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zróżnicowanym środowisku i obsługą kilku interesariuszy
  • Gotowość do podróżowaniu, w wymiarze ok. 1/3 czasu pracy
schowek